SALET logo
Jaga positiivset kogemust

Eesti Rahva Muuseumis on käinud üle 300 000 külastaja

Eesti Rahva Muuseumi uut hoonet on külastanud esimese aasta jooksul üle 300 000 külastaja vähemalt 58 erinevast riigist.

Praeguse külastajate arvu juures on ERM ületanud kõiki ootusi, mida talle on peale pandud. Mäletatavasti 2012. aastal soovitas Euroopa Komisjonile suurprojektide taotlusi ette valmistada aitav organisatsioon JASPERS oma raportis ERMi uue hoone ehitamisest loobuda. JASPERSi üks peamisi väiteid oli see, et tollal prognoositud 175 000 külastajat aastas on ebareaalne.

ERMi direktor Tõnis Lukas loodab järgmisel aastal muuseumis näha sama palju inimesi kui esimesel aastal. „Kui tuttavad on silmad maha löönud ja tunnistanud, et pole veel muuseumisse jõudnud, siis olen öelnud, et nad peavad kiirustama, et olla esimese miljoni hulgas,“ ütles ta. Miljon külastust võiks direktori arvates täituda 2020. aastal.

Kui jälgida Kantar Emori sotsioloogiliste uurimusküsitluste tulemusi, siis näib, et ka Eesti rahvas on muuseumi omaks...

Loe edasi...

Visitestonia looduskampaania

Visitestonia looduskampaania 22.08 - 1.10, keskmes Eesti puhas ja vaikne loodus. Jagagem sõnumit! Kas oled stressis? Stress on tänapäeval elu lahutamatu osa ja me oleme unustanud, et see pole loomulik. Eesti pakub stressi vastu ideaalset ravi - puhas loodus. Kui satud mõnda Euroopa suurlinna, siis hoia silmad lahti ja võid kohata Stress Busterit, kelle kasutuses on tehnoloogia, mille abil identifitseerida stressis inimesi. Lase Eesti puhtal loodusel oma stressi maandada, alustades oma...
Loe edasi...

H2O külastusmäng

Käimas on suur suvine külastusmäng! Kuni 31.augustini ootavad 14 Tartu- ja Jõgevamaa keskust nii peresid kui sõpruskondi põnevat ja harivat külastusmängu mängima ning vahvaid auhinud võitma.  Rohkem infot H2O külastusmängu kohta leiad kodulehelt või Facebookist. 
Loe edasi...
Puhka aktiivselt!
Naudi ajalugu ja kultuuri!
Lõõgastu!
Mine loodusesse!
Share to Facebook Email This