Golfile panustamine

golfile panustamine

Algaja juhend golfi panustamise kohta

Ühendkuningriigi külastamine avatud meistrivõistluste jaoks on unistuste puhkus paljudele golfimaailmas. Tunnistamaks turniiri prestiiži, ajalugu ja draama lähedalt, kuid klareti kannus on veel üks omapärane tõmba: võime ennustada ennast isiklikult.

Kuid nende jaoks, kes ei ole Suurbritannia hägused piirded, ärge kartke: on palju võimalusi, kuidas oma mängu mängida. Siin on meie algaja juhend golfi panustamise kohta.

Ennustuskontori leidmine

Kui oled sel nädalal Southportis, siis lihtsalt kõndige ümber nurga. Tõsiselt on iga ploki juures väljapoole kihlvedude salong. Need on riigid, natuke teist lugu. Kui te ei tee Vegasisse ekspromptit, on maailmavõrk teie parim valik. On kümneid online, offshore-kihlvedude veebisaite ja jah, see on seaduslik panustada sellel viisil.

Enamik neist saitidest seostub saidil oleva konto krediitkaardiga. HOIATUS: Vältige saite, mis nõuavad teie kontrollimise või säästmise marsruudi numbreid, sest need on pettustele altid.

Koefitsiendid

Enamik maju ja saite on lihtsad, loetledes mängijate või asjaolude koefitsiendid murdosa. Näiteks Dustin Johnson on kantud Royal Birkdale’i 12-st kuni 1-ni, mis tähendab, et kui DJ võidab, korrutatakse hasartmängija panus 12-ga (samuti panustatakse tagasi).
Harva – golfi puhul – see tähendab, et näed raha ridu, mis näitavad, kui palju võita, kui nad panustaksid $ 100. Sel juhul, kui Jordaania Spieth on +1200, tähendab see, et sa võidad $ 1200 panuse 100 $ (pluss esialgne 100 $).

Väärib märkimist: koefitsiendid ei pruugi peegeldada raamatu süüdimõistmist või ennustamist mängija / meeskonna kohta. Kuigi see on arvesse võetud, peegeldab arv avalikkuse investeeringuid ja liikumist. Eespool nimetatud Johnsoni nimekiri avati 10-st kuni 1-ni. Et see langes 12-lt-1-le, näitab see, et avalikkus ei meeldinud nendele koefitsientidele, ja raamatud, mis olid vajalikud numbri liigutamiseks, et Johnsonile midagi ette võtta. Vastupidi, kui mängija – ütleme Phil Mickelson – avaneb 30-st kuni 1-ni ja saab suure panuse, kohandavad raamatud seda numbrit madalama näitajaga, mitte ainult enda kaitsmiseks, vaid lootes, et uus number parandab pakkumisi.

Loe ka: Kuidas rallile panustada.

Võistlused

Sa võid teha palju enamat kui panustada, kes võidab turniiri. “Ettepaneku panus” – mida nimetatakse ka pooleks – on mäng, mis on tehtud seoses asjaoluga või konkurentsiga, mis ei ole tingimata seotud mängu lõpptulemusega. Mõned populaarsed iteratsioonid golfis:

– Mängija X esimene voor: 70.5. Üle / alla?

– Kas seal on üks auk?

– Kes on parim amatöör?

– Milline on võidu marginaal?

Teiste lemmikute hulka kuuluvad rahvuslikud võistlused (Top Englishman: Justin Rose – 7/1, Tommy Fleetwood – 10/1 jne), võistlused (Johnson vs. Spieth), iga voor (kes laseb parima laupäeva skoori; on esimene päev pärast esimest päeva) või muu spordiala (suurem arv: Rory McIlroy esimese ringi linnud või New Yorgi Yankees) on Boston Red Soxi vastu).

Strateegia

Ettevaatust: Vegasis on põhjustel kõrgenenud. Pole sellist asja nagu lollikindel plaan või võitnud meetod; sellepärast nimetatakse seda “hasartmänguks”.

Samal toonil, samal ajal kui golf on rutiinselt näidanud, et ootab ootamatut – nagu Ben Curtis, kes võitis klareti kannu 300-lt kuni 1-ni – hiljutised mängu- ja ajaloolised andmed võivad ehitada kasutuskõlbliku alustamise. Seal on lugematuid kihlvedusid ja fantaasia golfi hääli – sealhulgas seda saiti -, mis loetlevad iganädalased prognoosid või prognoosid koos jaotustega, mis käsitlevad konkreetse kursuse atribuute ja oskusi. Uuring ei ole triumfi tagatis, kuid see on parem kui pime.

Kui otsite pinnataseme abi, siis mõningaid häid tavasid, mida meeles pidada:

VIHJE: Pga touri koduleht on suurepärane koht ennast sündmustega kursis hoidmiseks.

– Alates Tiger Woodsi ajastu lõppemisest võidab lemmik harva peamistel ettevõtetel.

– Sellest tulenevalt on vähe, kellel on trofiiliga üle 100-kuni 1-st. Jimmy Walker läks 2016. aasta PGA meistrivõistlustel 125-lt-1-le, kuid ta on kindlasti erand.

– Ärge lihtsalt kasutage võitu kui oma baromeetrit mineviku edu jaoks. Top 5s ja 10s näitavad head mängimist, nagu skooride keskmine. Samuti saate sõpradega sõpradega, kes on saavutanud kategooriad, mis annavad mängijale hea tulemuse.

– Vältige parasid, mis on kahe kihlvedu kombineerimine potentsiaalsete tulude suurendamiseks (s.t. Spieth võidab JA Jason Day on Austraalia top). Kuigi see on lõbus, vähendab see eksponentsiaalselt teie võimalusi võita.

– Mõista väärtusi. Mängijad, kes on loetletud üksiknumbrites või teismelistel, ei too teie bändi jaoks palju paugu. Tee oma kodu 30ndatel ja 40ndatel. (FYI, Brooks Koepka oli 33. – 1. Joonis Erin Hills’is, Sergio Garcia 30-to-1 meistrite juures).

– Ignoreerige turniirieelseid ennustusi ja soodustage võistlustel hasartmänge. Selle asemel, et hinnata 156 mängijat, kitsendab laupäev või pühapäev panus seda visiooni 10-le või vähemale ning saate siiski soodsaid koefitsiente.

Kui sind golf ei koti, siis saad alati näiteks võrkpallile panustada.

– Statistika koostamisel pannakse see üle. Sõitmine ja raud mängimine, mitte nii palju.

– vali veteranid üle lendavate või noorte tähtede. Golfi top ridad ületavad uusi nimesid, kuid kogemus on suurettevõtete valduses.

– mitmekesistada oma panuseid. Selle asemel, et panna ühele mängijale palju kapsas, jaotage see nelja kuni kuue konkurendi vahel.

– Kontrollige ilmaennustusi. Sa ei taha paigutada raha mängijale, kellel oleks ebasoodsates tingimustes tee aeg.

Tea oma limiiti

Hasartmängukiusatus on reaalne ja võib põhjustada tõsiseid rahalisi ja isiklikke probleeme. Tühistage mis tahes summa, mida sa kaotad, ja ärge kunagi ületage seda arvu. Kui olete selle ülemmäära tabanud, ärge kahekordistage seda, kui soovid kõik tagasi saada. Tea, millal palli võtta ja koju minna.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga