Hokile panustamine

hokile panustamine

Kuidas edukalt hokile panustada

Riiklik jäähoki liiga võib Ameerika Ühendriikide nelja suure spordi seas olla neljas, kuid see ei ole peatanud spordikirju NHL-i liinide postitamisest. Bettors, kes on valmis andma mõningaid pingutusi National Hockey League’i ebasoodsasse olukorda, premeeritakse sageli avalikkuse spordiga mittevastavusega, kuna oddsmakers ei veeta sama palju aega, luues NHL-i koefitsiente, nagu nad teevad populaarsema spordiga, näiteks jalgpalliga või korvpall.

Hockey bettors leiavad madalamad kihlveopiirid NHL-mängudel kui NFL-is või NBA-s, mida üldiselt peetakse spordiraamatute tunnustuseks, et nad on vähem rahul NHL-i panuste vastuvõtmisega, kui need on ülejäänud kahel spordialal.

Ennustused hoki kohta

Enne kui inimene hakkab NHL-i panustama, on oluline, et nad mõistaksid rahaliini. Raharida on kõige levinum NHL-i kihlvedude tegemise meetod, kuigi on olemas ka löögirida, mida arutatakse veidi hiljem, aga ka kogusummasid. Mitmed spordiraamatud pakuvad ka “Grand Salami”, mis on kõigi mängude, mida mängitakse konkreetsel päeval ja mis ka hiljem kaetakse, kokku.

Peaaegu iga spordiraamat kasutab National Hockey League’i 20-sendist joont. “20-sendine joon” viitab erinevusele koefitsiendil lemmiku ja koefitsientide vahel. Kuid nagu teiste spordialade puhul, nagu pesapall, on väga suure lemmikuga seotud koefitsiendid sageli suuremad kui 20 senti.

Tõenäosus tüüpilise rahvusliku hoki liiga mängule võib tunduda:

Calgary +110
Vancouver -130

See tähendab, et Vancouveri bettoreid palutakse 100 dollarit võita $ 130, samas kui Calgary bettors riskib $ 100 võita $ 110.

Kuid suurema lemmikuga mängu tõenäosus on pigem selline:

Toronto +250
Detroit -300

Suurem erinevus koefitsientides on tüüpiline kõikidel spordialadel, mitte ainult jäähoki puhul, nii et see ei ole nii, nagu jääks hoki mängijatest välja.

Vaata kindlasti ka meie üldist spordiennustus juhendit.

Puck Line
Kuigi kihlveod mängu võitjale, nagu ülalpool näidatud, on kõige populaarsem metoodika NHL-i kihlvedude tegemiseks, on ka löögijoon. Pesapalli bettorid tunnistavad seda üsna sarnaseks joonejoonega. Löögipakkumise tegemisel saavad kihlveotajad kas 1.5 eesmärki koos lemmikuga või võtta 1.5 eesmärgiga alla.

Kasutades kahte ülaltoodud mängu, on löögijoonte koefitsiendid midagi sellist:Calgary +1,5 (-240)
Vancouver -1,5 (+200)

Toronto +1,5 (-110)
Detroit -1,5 (-110)

Nüüd, Calgary bettors võita oma panused, kui Calgary võidab mängu või kaotab ühe eesmärgi, samas kui Vancouveri bettors saab võita oma panused ainult siis, kui nende meeskond võidab kahe või enama eesmärgiga. Aga Calgary bettors’il palutakse nüüd riskida $ 240 kuni $ 100 ja Vancouveri bettors riskivad $ 100 võita 200 dollarit.

Samamoodi võidavad Toronto kihlvedud oma panused, kui Maple Leafs võidavad või kaotavad ühe eesmärgi, samas kui Detroiti bettoreid võidab ainult siis, kui nende Red Wings võita kahe või enama eesmärgiga.

Ennustused

Bettors’il on ka võimalus kihlvedude tegemiseks mängu tulemuste koguarvu kohta. Spordiraamatud postitavad numbreid, üldjuhul vahemikus 5–6,5, ja kihlveo-mängijad saavad kihlvedu, et mängus saavutatud väravade arv on suurem (üle) kui postitatud number või vähem (alla) kui postitatud number.

On üks esmane erinevus kihlveo hoki kogusummades, mitte kihlveo korvpalli ja jalgpalli kokkuvõttes. Kuna jäähoki hindamine on nii palju madalam kui jalgpalli või korvpalli puhul, ei soovi kihlvedude korraldajad muuta koguarvu ja selle asemel korrigeerivad sageli koefitsiendid.

Näide: Kui Red Wings’i ja Penguins’i üle / alla number on 6 ja bettor asetab üle 500 dollari kihlvedu, ei ole kihlvedude korraldaja tõenäoline, et kogusumma suureneks 6,5-ni. Selle asemel teeb ta bettoreid, kes soovivad panustada üle 6 riskiga $ 120, et võita 100 dollarit, mis on kirjutatud -120. Need, kes soovivad alla panustada, suudavad kihlvedu teha isegi rahaga või +100, sest kogusummad peaaegu alati kasutavad 20-sendist joont.

Õpi kossule panustamist siit.

Kui inimesed jätkavad panustamist, jätkab kihlvedude tegija kihlvedude korrigeerimist ülespoole ja lõpuks võivad kihlvedud riskida $ 145, et võita $ 100 või -145. Sellisel juhul ohustab bettor $ 100 võita $ 125. Kihlvedude korraldaja tõstab tavaliselt koefitsiendid kuni -145-ni, enne kui kogusumma tõuseb järgmisele numbrile, mis antud juhul oleks 6,5.

Seega võib kogumahud olla mitmel erineval kujul, kuid peaaegu alati näevad välja nagu üks järgmistest näidetest:

Detroit vs. Toronto üle 5,5 (-110)
Detroit vs. Toronto alla 5,5 (-110)

Detroit vs. Toronto üle 5,5 (-135)
Detroit vs. Toronto alla 5,5 (+115)

Esimeses näites palutakse panustajatel panustada $ 110, et võita $ 100, sõltumata sellest, kas nad panustavad üle või alla. Seda nimetatakse mõnikord “5,5-korteriks”, mis tähendab, et nii üle kui ka alla on -110.

Teises näites peavad panustajad, kes soovivad kihlvedu teha, riskima $ 135, et võita 100 dollarit, samas kui bettors on risk $ 100, et võita $ 115. Seda nimetatakse tavaliselt “5.5-Over”.

Grand Salami

Grand Salami on praktiliselt hoki mängijatega tegelev institutsioon. Grand Salami võimaldab jäähoki fännidel huvi saada iga konkreetse päeva mängu eest ühe panuse eest.

Soovid hoopis jalkale panustada? Olgu, õpi jalgpallile panustamist siit.

Grand Salami töötab spordiraamatutes, mis lubavad bettoritel kihlvedusid üle või alla kogu antud mängus mängitud mängude koguarvu. Kui kindlal päeval on 10 mängu, on Grand Salami kokku üldjuhul 53 kuni 60, sõltuvalt konkreetsetest mängudest. Nii nagu tavapäraste kogumite puhul, tekib aegadel, kui bettoreid võidakse anda suuremate koefitsientidega, kui kihlveo üle või alla.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga