Jalgpallile Panustamine

jalgpallile panustamine

Ennustused jalgpalli kohta – täistööaja tulemus

Kõige populaarsem kihlvedude vorm footbal on täiskohaga tulemus, kusjuures kaks kihlveotüüpi on kõige levinumad – 1X2 (Win / Draw / Lose) ja Aasia Handicap.

1X2 kihlvedude puhul võite panustada kas võistkonnale, et võita või et võistlus lõpetaks. Seda kihlvedude vormi nimetatakse sageli 3-tee kihlveoks. Teisest küljest loodi Aasia Handicap, et kõrvaldada joonistus kui võimalus ja teha näiliselt ühepoolseid vasteid veidi huvitavamaks. Kihlvedude korraldajad pakuvad sulle eesmärki puudust, mis lisatakse ühele meeskonnale täistööajaga skoori või teisele.

Näiteks +1,5 eesmärgi puudus tähendab, et kui lisate selle meeskonna täistööajaga skoorile 1,5 eesmärki ja tulemus on siis suurem kui nende vastuseis, on see panus võitnud panus. See meeskond on “puudutanud puudega”. Sellest meeskonnast arvatakse maha -1,5 eesmärgi puudus. Siiski, kui selle meeskonna tulemus jääb ebasoodsate tingimuste mahaarvamise järel suuremaks kui nende vastased, on see võit.

Samuti väärib märkimist, et jalgpallivõistluse tavapärane pikkus on 90 minutit. Paljudes vastetes ei ole ebatavaline, et kaks või kolm minutit lisandunud vigastuste aega on, kuid see loeb ennustuste tegemiseks siiski tavaliseks ajaks. Täiendavat aega või karistust ei arvestata tavapäraste 3-tee panustega.

1X2 panustamine

Kui te küsite “Kuidas ma võin kihla vedada jalgpallimeeskondadele?”, On mängu tulemus kõige levinum vastus. Võistlustulemuste kihlvedusid nimetatakse sageli 1X2 kihlvedudeks. 1X2 koefitsiendi lugemist on lihtne õppida? 1 tähistab ühte võistkonda (tavaliselt koduklubi), X tähistab Joonistamist ja 2 tähistab vastastikku võistkonda (tavaliselt ära klubi). Tulemuse tulemus on kõige levinum jalgpalli kihlvedude vorm (koos Aasia puudustega).

Kuidas lugeda 1X2 koefitsienti? Noh, me näeme, et Burnley on kodumeeskond (1) koefitsiendiga 2,50, viik (X) on vastuolus 3,25, samas kui Swansea on võistkond (2) koefitsiendiga 2,80

Oluline on märkida, et knockout-turniiride kihlvedude puhul on tihti võimalik lisaaega mängida. Sellisel juhul katab 1X2 kihlveod ainult määruse 90 minutit. Kui teil on mängus panus, et lõpetada viik, siis on teie panus võitja, kuigi mängitakse lisaaega. Kui teil on kihlvedu mõlemale võistkonnale, et võita ja mäng läheb lisaaega, kaotab teie panus.

Aasia händikäp panustamine

Teine populaarne spordiennustus viis jalgpallile on Aasia Handicap (AH) turg. Viimastel aastatel on Aasia handikapi kihlveo populaarsus plahvanud kümneid tuhandeid naela, mis panustasid igal nädalavahetusel jalgpalli ebasoodsasse olukorda. Mida tähendab Aasia puudus? Asjatundmatule võib Aasia tasakaalu koefitsiendid esmapilgul veidi keerulisemaks osutuda. Alltoodud video annab sissejuhatuse:

Lihtsalt öeldes annavad Aasia puudused mõlemale meeskonnale eesmärgi puuduse, kas eesmärgi eelise (+) või eesmärkide puudujäägi (-).

Allpool näeme näiteid Aasia Handicapi koefitsientidest, kus BetVictoril on vastuolus Arsenali ja Liverpooli vahelisele tulemusele. Arsenalil on -0,5 eesmärgi takistuseks, samas kui Liverpoolil on +0,5 eesmärgid. Mida see tähendab? See tähendab, et kui te ennustate Arsenali -0,5 eesmärke, peab Arsenal võidu võitma, et võita oma panus. Teisest küljest, kui te ennustate Liverpooli, piisab teie panuse võitmiseks kas Liverpooli võistlusest või viigist.

Teine populaarne jalgpalli viis on Aasia Handicap (AH) turg. Viimastel aastatel on Aasia handikapi kihlveo populaarsus plahvanud kümneid tuhandeid naela, mis panustasid igal nädalavahetusel jalgpalli ebasoodsasse olukorda. Mida tähendab Aasia puudus? Asjatundmatule võib Aasia tasakaalu koefitsiendid esmapilgul veidi keerulisemaks osutuda. Alltoodud video annab sissejuhatuse:

Lihtsalt öeldes annavad Aasia puudused mõlemale meeskonnale eesmärgi puuduse, kas eesmärgi eelise (+) või eesmärkide puudujäägi (-).

Allpool näeme näiteid Aasia Handicapi koefitsientidest, kus BetVictoril on vastuolus Arsenali ja Liverpooli vahelisele tulemusele. Arsenalil on -0,5 eesmärgi takistuseks, samas kui Liverpoolil on +0,5 eesmärgid. Mida see tähendab? See tähendab, et kui te ennustate Arsenali -0,5 eesmärke, peab Arsenal võidu võitma, et võita oma panus. Teisest küljest, kui te ennustate Liverpooli, piisab teie panuse võitmiseks kas Liverpooli võistlusest või viigist.

Lihtsaim viis ebasoodsas olukorras olevate kihlvedude mõistmiseks on võtta täiskohaga tulemus ja kohandada tulemustabel iga võistkonna puudega. Kui meeskonnal on miinus handikap (nagu Arsenal teeb ülaltoodud näites), siis arvame selle puuduse oma täistööajaga skoorist maha. Kui nad ikkagi juhivad pärast puude mahaarvamist, siis see on võitnud puude panus.

Teisest küljest, kui meeskonnal on positiivne puudus (nagu Liverpool teeb), siis lisame lihtsalt puuduse oma täistööajale. Kui nad siis pärast puude lisamist juhivad, siis see on võitnud puude panus.

Aasia puuduste arvutamine: kaks näidet
Oletame, et teil on panus Arsenaliga -0,5-ga. Täiskohaga tulemus on Arsenal 2, Liverpool 1. Kas teie puude panus on Arsenalile võitja? Me lihtsalt maha arvame Arsenali -0,5 väravapuuduse ja meil on korrigeeritud Arsenali 1,5, Liverpooli tulemuste hulk. Arsenal on oma -0,5 väravapuudega “võita” mängu poole võrra. Sellisel juhul on teie Aricali puude panus võitja.

Aga mis siis, kui panustame Liverpoolile +0,5 värava eesmärgiga? Selles näites öelgem siis, et mäng lõppes joonisega 2-2. Kas meie Liverpooli puude panus on võitja? Lisame Liverpooli tulemusele +0,5 eesmärgi puuduse, andes meile korrigeeritud Arsenal 2, Liverpool 2.5. Selle korrigeeritud tulemuste abil võidab Liverpool “, mis tähendab, et meie handiklisti panus Liverpoolile on võitnud panus.

Aasia handikapide kihlveod on suurepärane võimalus ennustada jalgpalli, muutes äkitselt paaripalgelise võistluse üsna põnevaks mänguks, rääkimata võimalusest leida varjatud väärtust Aasia Handicap jalgpalli kihlvedude turgudel.

Samuti on võimalus kihlvedude tegemiseks, mida nimetatakse Aasia kvartaliteks.

Kahekordse võimalusega spordiennustus

Topeltvõistluse panus võimaldab teil kihlvedu kahe kihlvedude kolmest võimalikust tulemusest. Kahekordse võimaluse kihlvedu korral saate kihlvedusid järgmiste täistööaja tulemuste kombinatsioonide kohta:

Sarnaselt Draw No Bet turule on Double Chance’il pakutavad koefitsiendid tavaliselt palju madalamad kui siis, kui sa panustaksid ainult ühele tulemusele, nagu Double Chance’il on teie panus kahe võimaliku tulemuse kombinatsioon.

Õige skoori koefitsiendid selgitatud
Õige skoori panus on kihlveo konkreetse jalgpallivõistluse täpse täiskoormuse kohta. Need kihlveod on populaarsed bettorite puhul, kuna valikuvõimalused on tavaliselt pikad.

Populaarne korrektne skoori kihlvedude strateegia on panustada kombinatsioonile Õiged tulemused. Seda nimetatakse sageli “hollandi keeleks”. Näiteks, kui arvate, et konkreetne mäng lõpetab kodupoole 2-0, saate selle valida oma õigeks tulemuseks. Kuid te võite katta ka mitmed potentsiaalsed tulemustabelid, mitte ainult 2-0. Näiteks võite paigutada täiendavaid ennustusi 1-0, 1-1, 2-1. Teie üldine tulu on lühem, kuid katab mitmeid õigeid punkte, pakkudes ennast teatud kindlustusega, kui teie esialgne panus 2-0 ebaõnnestub.

Ennustused jalgpalli kohta – poolaja täiskohaga

 

Esimese ja teise poole kombineerimise asemel saate panustada vaid esimese poolaasta tulemustele. Eriti siis, kui märkate võistkondi, kus meeskonnad on lähedal, või kui nad on tuntud suurepärase kaitse kohta, on nende tendentside tundmisel suur väärtus. Samuti on tore võimalus mängida autsaiderid siin, kes kaevavad, sageli õnnestub neil mängu kuni viiekümneks ajaks tõmmata.

Samuti on populaarne kihlveo tulemus nii pool- kui ka täiskohaga, kuid üsna raske. Põhimõiste on sama mis 1×2-ga, kuid sellisel juhul panustate tulemusele iga poole järel ja peate võitma mõlemad kihlvedude osad.

Et sellist tüüpi kihlveod jalgpallile õnnestuks, on oluline mõista, kuidas mängu võidakse mängida ja mõlema võistleva meeskonna tempo. Meeskond võib olla kindel madalama vastase võidu vastu, kuid nad võivad olla ka meeskond, mis on sellistes olukordades kalduvus aeglaselt alustada. Sellisel juhul võib HT / FT panus Draw / Win olla suur väärtus.

10 Jalgpalli kihlvedude reeglid

Mõned teist võivad küsida, kas jalgpalli panustamiseks on lollikindel viis. Kahjuks puudub jalgpalli kihlvedude strateegia, mis tagab teile kasumi. See lihtsalt ei ole võimalik ja keegi ütleb teile, et ta teab, kuidas ennustada jalgpalli ilma kaotamata või avastamata jalgpalli kihlvedude süsteemi, mis töötab 100% ajast, võidab jalgpalli panuseid kergesti.

Nii et ärge petta jalgpalli kihlveo saite, mis väidavad, et neil on lihtne jalgpalli kihlvedude süsteem, mis paneb sind rikkaks ja kindlasti ei maksa raha saitidele, mis väidavad, et näitan sulle “kuidas võita suured jalgpalli panused”. See on puhas turunduse spin lootuses meelitada teid lahkumisviise oma raskelt teenitud rahaga.

Reaalsus on see, et kuigi oleks tore jalgpalli kihlvedusid igal ajal võita, on jalgpalli kihlveo tegemine nagu kihlveod mis tahes teisele spordile. See võtab distsipliini, kogemusi ja püsivust.

Kui soovid väljakutset vastu võtta ja õppida tõsiselt jalgpalli edukalt panustama, olete jõudnud õigesse kohta. Kuigi igal jalgpalli kihlveol on võimatu võita, on mitmeid asju, mida saate teha, et suurendada oma võimalusi kihlvedude tegemiseks jalgpalliga.

Selles peatükis esitame kümme näpunäidet, et võita jalgpalli kihlvedusid kiirusega, mis teenib teile tõelist kasumit, pakkudes teile eduka jalgpalli kihlvedude põhialuseid, tutvustades teile täiustatud kihlveotehnikaid väärtusvõimaluste kindlakstegemiseks ja lõpuks vastamaks küsimusele – mis on parim viis jalgpalli panustada?

# 1 Bet ainult siis, kui on väärtus
Nüüdseks olete ilmselt väsinud selle lugemisest. Kuid see on punkt, mida paljud jalgpallimängijad pidevalt ei tunne, parimad jalgpalli kihlvedud, tegelikult on ainsad jalgpalli kihlvedud, mida tasub teha, on need, kus olete tuvastanud tegeliku kihlvedude väärtuse. Kui panete ennustusi ilma tegeliku kihlvedude väärtust tunnustamata, kaotate pikemas perspektiivis ainult raha. See on nii lihtne.

Kui jätate väärtuse Jalgpalli kihlvedude jaotise vahele, lugege seda enne meie juhendi jätkamist.

# 2 Ole valmis õppima
Paljude algajate hulgimüüjate tehtud viga on uskuda, et kuna neil on intiimne teadlikkus jalgpalli kohta, tähendab see, et need teadmised viitavad kohe jalgpalli kihlveoturgude nüanssile. Reaalsus on see, et jalgpalli mõistmine ja jalgpalli kihlvedude mõistmine on kaks väga erinevat asja.

Jah, muidugi, ilma jalgpalli mõistmiseta, ei saa te jalgpalli kihlvedude nüansse mõista ja jah, õigeaegselt nii jalgpalli kui ka jalgpalli kihlvedude mõistmine üksteist täiendavad. Aga ainult siis, kui jõuad jalgpalli kihlvedude turgude dünaamika hindamiseni ja kuidas jalgpallivõistluse kui fännipidaja lähenemine erineb oluliselt kogenud jalgpalli bettorist.

Parim viis selle arusaamise arendamiseks on alustada liigadega, mida sa tead kõige paremini, ja hoida oma panused väikesed. Tegelikult alustasid mõned kõige edukamad jalgpallimängijad reisi, jättes reaalsed panused üldse mitte, vaid pigem „paberikaubandusega”, kus te salvestate fiktiivseid ennustusi, et saada kogemusi ilma reaalse raha kaotamata. Need edukad bettorsid hakkasid tegelikke panuseid panema alles siis, kui nad olid välja töötanud sügava arusaama jalgpalli kihlvedude turgudest.

Alandlikkus on hea, eriti jalgpalli kihlvedude puhul. Muidugi, teil võib olla iga Premier League’i klubi sügavam tundmine kui paljud meediakanalid, kuid ärge segage neid teadmisi jalgpalli kihlvedude turgude mõistmiseks.

Et teada saada, kuidas läheneda erinevatele jalgpalli kihlvedude turgudele, liigadele ja turniiridele, vaadake meie üksikasjalikke seeriaid, kuidas kihlvedusid jalgpalli juhenditele.

# 3 Bet kihlveod, mida sa tead
Nagu varem öeldud, on parim viis jalgpalli kihlvedude turgude tõelise mõistmise arendamiseks alustada teadaolevate liigadega. Kuid isegi kui olete nende turgude mõistmise arendanud, keskenduge endiselt kõige paremini mõistetavatele liigadele. Kui nendel liigadel pole sellel nädalal mingeid meetmeid, siis võtke vaheaega. Või kasutage seda aega teiste liigade uurimiseks, mida võite tulevikus kihutada. Aga sa ei tohiks mingil juhul ennustada ennustust, et ennustada ennustust. See toob kaasa ainult hävingu või vähemalt kasumlikkuse vähenemise.

Meeldib Inglismaa Kõrgliiga? Siis spordiennustus panuseid tee näiteks sellele.

Paljud kõige edukamad jalgpallimängijad ja kõige kasumlikumad bettingexpert-tipsters keskenduvad ainult kahele, kolmele, võib-olla neljale liigale. Nad uurivad kõike, mida nende liigade kohta teada on, ja aja jooksul arendab arusaamist, mis ületab kihlvedude koostajate omast.

Mõelge sellisel viisil, kihlveovahendajatel on mõned kõige kasutatavamad analüüsivahendid nende käsutuses, tööriistad, mis sisaldavad kümneid muutujaid, mis võimaldavad neil määrata enamiku ajast, uskumatult täpsed koefitsiendid. Kas sa tõesti arvad, et te kavatsete neid poolteist tundi analüüsida, kui teil on kõige parem ainult laialdane arusaam? Vastus on selgelt mitte.

# 4 Panustage teadaolevaid turge
Nagu eespool mainitud, on sõna otseses mõttes kümneid jalgpalli kihlvedude turge, millest igaühel on oma vead ja nüansid. Kui arendate oma arusaama jalgpalli kihlvedudest, leiad end meelitatult teatud turgudele rohkem kui teised. Lihtsamalt öeldes on mõned kihlveoturud meile mõttekamad kui teised. Nii et mine koos oma intuitsiooni ja arendada rikkalikku arusaamist nendest turgudest.

Paljud kõige kasumlikumad bettors keskenduvad ühele või kahele turule. On palju edukaid jalgpalli bettoreid, kes panustavad ainult Aasia puudustesse, samas kui teised keskenduvad 1X2 mängu tulemustele.

Teised näevad välja, et nad kasutavad mängus olevaid turge, panustades meeskonda esimesena, samas kui teised hoiavad oma tähelepanu ainult esimese poolaasta turgudele. Tegelikult on quirkier turul, seda rohkem on teie kogemus võimalus. Nii et ärge kartke spetsialiseeruda.

Niikaua kui saad mõistliku suurusega panuse, võib teie keskendumine mõnele turule saada suurt kasu. Spetsialiseerumine on sageli kasumi saamise tee.

# 5 Rakenda Sound Money Management
Iga spordi kihlvedude võti on usaldusväärse rahanduse juhtimise strateegia rakendamine. See hõlmab eelkõige järjekindla stiliseerimisstrateegia rakendamist, strateegiat, mis kasutab maksimaalselt ära teie poolt kindlaksmääratud väärtust, soovitades panuste suurust, mis kaitseb teie panustamise panka.

Kui olete tõsiselt huvitatud sellest, kuidas jalgpalli kihlvedude eest raha saada, siis peate olema tõsiselt, kuidas oma raha hallata. Juhuslikult panustate siinse tenneri või fiveri juurde, et kaotada teile raha ainult pikas perspektiivis. Et olla edukas jalgpalli bettor, peate lähenema oma stakingile nagu finantsplaneerija.

Ütlemine „Ainult panus, mida te endale lubate kaotada” on sama õige kui kunagi varem ja iga raha haldamise strateegia peaks seda väga tõsiselt võtma. Alustage rahasummaga, mida sa kaotaksid. Muidugi püüame me teha jalgpalli raha kihlvedusid. Kuid isegi kõige teravamate jalgpalli kihlvedude strateegia omamine võib aeg-ajalt valesti minna. Ainult tõestatud staking kava ja raha juhtimise strateegia abil saate taluda kõige hullemaid kaotusi ja ära kasutada suurimaid võitnud triipe.

Lisateabe saamiseks lugege palun meie juhist pankade haldamise kohta ning meie juhendit täiusliku panuse arvutamiseks Kelly kriteeriumiga.

# 6 Hoidke oma jalgpalli panuseid
Kui sa tahad teha jalgpalli raha kihlvedusid, siis peame me kordama, pidama oma kihlvedude arvestust. See kirje peaks sisaldama järgmist:

Kuupäev, liigas / turniir, kihlvedude tüüp, kihlvedude üksikasjad, kihlvedude korraldaja, teie panus, teie koefitsiendid, kasum / kahjum, kommentaarid
Kui te selliseid dokumente ei hoia, siis olete hukule määratud. Oma jalgpalli kihlvedude üksikasjalikku arvestust saate oma tulemusi üle vaadata. Mõnikord võite öelda endale: “Ma ei võida kunagi jalgpalli ennustusi”. Kui sa leiad end seda öeldes esiteks, lõpetage enesetunde andmine ja teiseks, detailse arvestuse pidamisel näete, et olete tegelikult võitnud jalgpalli ennustusi suurema kiirusega kui te arvate. Bettorsena võime tihtipeale kaotusi kergemini meelde jätta, kui saame meie võitu. Kuid oma panuste arvestuse abil saate näha, millised liigad te teenite, liigad, mis teie tulusid vähendavad, rääkimata kihlveotüüpidest, mida olete kõige sobivamad, ja nendest turgudest, mis järjekindlalt kaotavad sa raha.

Õnneks oleme teinud teie jaoks raske töö ja loonud bettingexpert Football Betting Spreadsheet. Nüüd saate selle alla laadida ja lugeda lähemalt tabeli allpool.

# 7 Hinnake jõudluse potentsiaali täpselt
Punditsid tahavad vormist rääkida. „See meeskond on suurepärases vormis”. “See meeskonna vorm on olnud kohutav.” Te ei ole seda mitu korda kuulnud.

Kuid „vormi” probleem on see, et see on lühike. Lihtsalt sellepärast, et meeskond on olnud suurepärases vormis, ei viita see sellele, et see vorm jätkub või isegi, et „vorm” põhines midagi muud kui võib-olla jooksvalt võistlusmängud madalate klubide vastu või veel allusive, õnneks.

Kui tegemist on jalgpalli kihlvedudega, ei ole see, mida me tegelikult huvitame, nii palju, kas meeskond on vormis, vaid pigem, milline on nende tulemuspotentsiaal antud mängus. Selles hindamises on palju kaaluda:

Avaleht vs võistlus
Pole saladus, et klubid töötavad kodus paremini kui eemal. Tegelikult on näidatud, et keskmine meeskond on umbes +0,74 eesmärki parem kui kodus.

Sellest hoolimata on koduse ja eemalviibimise teema teema kuumalt arutatud. Kuigi mõned klubid võivad teatud aja jooksul kuvada oma kodus paremini kui eemal, võivad selle põhjused olla seotud kodumaise eelistega. Mõned analüütikud usuvad, et see, mis võib sageli olla eriline koduväline eelis, võib olla ainult oodatust parem tulemus.

Kui hindate meeskonna potentsiaali teatavas keskkonnas esineda, olge ettevaatlikud, et langeda saagiks sellistele klišeedele nagu “Oh see meeskond on alati koju kodus”. Reaalsus on see, et iga meeskond on oma valdkonnas parem kui teised, kuid veendumus, et teatud klubidel on keskmisest rohkem ületav eriline koduväli, on sageli eksitav.

Vigastused ja peatamised
On selge, et meeskonna potentsiaali hindamisel peaksime kaaluma nii vigastusi kui ka peatamisi. Kuid paljud inimesed hindavad selliste puudumiste mõju vääralt. Nii vigastuste kui ka peatamiste puhul ei ole oluline, et meeskond oleks mängijast kadunud, kuid kes selle mängija asendab. Kas asendamine on oluline langus? Või on kadunud mängija kergesti asendatav?

Siin mängitakse iga meeskonna meeskonna sügavaid teadmisi. Jah, paljud võivad teada saada vigastatud keskusest tagasi, kuid kui palju bettoreid teavad oma vähem tuntud asendaja jõudlust?

See on vaid lihtne näide, kuid me näeme, et meie käsutuses on vaid kaks konkureerivat kihlvedude korraldajat, saame kasutada paremaid võimalusi. Pidades pidevalt parimaid koefitsiente, mis on konkureerivate kihlvedude pakkujate seas, suurendame tõsiselt oma võimalusi tulu pikaajaliseks muutmiseks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga