Korvpallile panustamine

korvpallile panustamine

Kuidas panustada korvpallile

Korvpall on üks populaarsemaid spordialasid maailmas. Miljonid inimesed üle kogu maailma saavad vaadelda sporti paljudes liigades ja turniirides aasta-aastalt.

Samamoodi on üks populaarsemaid spordialasid, kus kihlvedude korraldajad pakuvad laia valikut kihlvedude tüüpe ja turge, kus on palju väärtusvõimalusi. Maailma kõige populaarsem liigas on Ameerika Ühendriikide riiklik korvpalliliit. NBA algas 1946. aastal vaid 11 meeskonnaga.

Viimase kuue aastakümne jooksul on liigas kasvanud 30 võistkonda kogu Põhja-Ameerika mandril, meelitades parimaid talente mitte ainult Ameerikast, vaid viimastel aastakümnetel kogu Euroopas, Aasias, Aafrikas ja Lõuna-Ameerikas. Iga NBA meeskond mängib 82 mängu tavalist hooajal, kus on 41 kodumängu ja 41 mänguga mängu.

Selline seitsme kuu jooksul mängitud mängude arv annab meile palju võimalusi väärtuse leidmiseks, mängides iga päev. Aga kui NBA ei paku sulle piisavalt võimalusi, siis on alati kolledži korvpall, kus igal hooajal mängitakse tuhandeid mänge, kümneid mänge ajastuses öösel pärast öö.

Kui sind ei huvita konkreetne sport, vaid spordiennustus üldiselt, siis loe meie üldist panustamisjuhendit.

Spread panused

Spread kihlveo on kõige populaarsem vorm kihlveo korvpalli. Samuti läheb see liiniliini kihlveo nime järgi. Aga mida iganes sa soovid seda nimetada, on see peamiselt puude kihlvedude vorm. Kui lähete eelistatud kihlvedude korraldajale, näete NBA mänge, mis on loetletud järgmisel viisil:

Los Angeles Lakers -5,5 VS Boston Celtics +5.5.
See tähendab, et kui te panustate Lakersile, et võita levikut, peavad nad võita rohkem kui 5,5 punkti võrra või teisisõnu, nende võidu marginaal peab olema 6 punkti või rohkem. Kui aga panustate Celticsile leviku katmiseks, peavad nad mängu võitma otse või kaotama maksimaalselt 5 punkti võrra.

Outsaideritele panustamine

Nagu paljud teised spordialad ja liigad, tahab keskmine punter kihlveod teha. See võib sageli tähendada seda, et turg on moonutatud kasulikkuse kasuks, eriti suurtele ebasoodsatele tingimustele. Me võime vaadata vaid mõnda lihtsat statistikat, et seda korvpalli kihlvedude puhul näidata.

Viimase kümne NBA aastaaega on meeskonnad, kes mängivad alla 12 punkti või suurema alamkoerana, katnud joone üle 53% ajast. Me näeme sarnaseid suundumusi kolledži korvpalli puhul, kus +17 punkti või suurema alamkoeraga on ka streikumäär üle 53%. Jah, see streigi määr ei tee teid kunagi peagi rikkaks. Sellegipoolest näitab see, et turul valitseb erapoolikule alistumisele kasulikkus. Hoidke seda alati oma panuste hindamisel meeles. Kui tihti peetakse tihtipeale mängu võitmise võimalust, on levik sageli nende kasuks.

Populaarsetele meeskondadele panustamine

Palju samasugusel viisil nagu keskmisele punterile meeldib NBA-s lemmikute lemmikuks panustada, soovivad nad kihla panna ka populaarsetele meeskondadele. Kõige populaarsem meeskond NBA-s on Los Angeles Lakers. Jah, nad on aastakümnete jooksul olnud edukas meeskond, kuid see edukas ajalugu näeb tihti keskmisi puntereid, kes viskavad rumalat raha, lähtudes üksnes ainuüksi mainest. Siiski, kui vaatame mõnda lihtsat statistikat, näeme, et selline mõttetu kihlveo korvpalli kohta pole olnud eriti edukas.

Jalgpallile panustamise kohta saab lugeda siit.

Viimase 10 hooaja jooksul on Lakersil löögisagedus alla 47%, kui nad mängivad kodus lemmikpaigadena. Kui me seda veidi edasi murdame, näeme, et Lakersil on olnud väga halb rekord, kui kodus väga soodsalt. Kui mängite kodus 10 viimase hooaega ja lemmikuid -10 või rohkem, siis on Lakersil löögisagedus vaid 37% leviku suhtes. Üsna märkimisväärne arv.

Me näeme sarnaseid statistikat, kui vaatame teist populaarset meeskonda, Boston Celticsit. Kui viimase kümne hooaja jooksul on lemmikuid üle 10, on Celticsil 45% streigi määr. Samuti on Chicago Bulls, 43%. Õppetund on siin, et on meeskonnad, kus keskmine karistaja automaatselt eeldab head. Mõned neist meeskondadest on ajalooliselt populaarsed, samas kui teised nagu Miami Heat on praeguses ajastus populaarsed. Tasub leida olukordi, kus panustada nende meeskondade vastu või kus neid üldse vältida.

Lõppskoorile spordiennustus

Ennustused mängus kogutud punktide kohta on väga populaarne korvpalli kihlvedude vorm. Sõltuvalt liigast või turniirist on punktide arv oluliselt erinev. NBA-s on punkti kogusummad vahemikus 180 kuni 220 punkti mängu mängu keskel, keskmiselt 190 punkti vahemikus. Kolledžis ja Euroopa korvpallis võib oodata punktide summat 120 kuni 160 punkti ulatuses.

Niisiis, kuidas saab edukalt kihlveo korvpalli kokku? Esimene asi on mitte pöörata tähelepanu meeskonna lühiajalistele keskmistele väärtustele. See ei aita sind palju. Mida soovite hoida, on sündmused. Näiteks on New York Knicks’iga mängitud mängudel võinud viimase 10 mängus keskmiselt 195 olla. Kuid üks neist mängudest võib olla ületunnitöö tulemus, mille tulemus oli 245 punkti. See tulemus moonutab keskmist oluliselt.

Niisiis, mitte keskmiste põhjal, vaadake, kui tihti on meeskonna mäng üle antud või teatud punktides kokku. Näiteks kui eelseisva Knicks’i mängu kogusumma on 195 punkti, siis registreerige, kui mitu korda viimased Knicks’i mängud on üle või alla selle. Kui saate kindlaks teha märkimisväärse suundumuse, mis ületab või ületab 195 punkti, võite kaaluda selle panuse tegemist.

Teine asi, mida kaaluda, on kahe konkureeriva meeskonna hiljutised kohtumised. See annab teile hea ülevaate sellest, mida võid mängus näha. Samuti võtke arvesse, kuidas meeskonnad kodus ja kodus viibides mängivad. Nende kahe vahel on sageli üsna kontrastne. Lõpuks kaaluge olukorda, kus meeskond mängib. Meeskond võib tavaliselt eelistada kiiretempo kõrgetasemelisi mänge, kuid nad võivad olla kaua pikkade mängude ajakava lõpus ja kalduvad olema aeglasemas tempos, mis annab tulemuseks madalama tulemuse. mäng.

Kuidas NBA-le panustada?

NBA koefitsiendid kuvatakse kolmes populaarses vormingus. Need on:

  1. Kümnendik koefitsiendid
  2. Osalised koefitsiendid
  3. Moneyline’i koefitsiendid

Paljud teist, kes loed seda artiklit, on tuttavad Moneyline (Ameerika) koefitsientidega. Kuid selle NBA kihlvedude juhendi puhul kuvame koefitsiendid kümnendvormingus. Miks? Sest nad on palju lihtsamad töötada kui Ameerika ja fraktsioonilised koefitsiendid.

Nagu iga spordi puhul, on kihlveo koefitsientide mõistmine kasumliku NBA kihlveo jaoks otsustava tähtsusega. Kui te ei mõista, kuidas kihlveo koefitsiendid on arvutatud ja kui tõenäosus nad väljuvad, siis on teil raske NBA bettor.

Alltoodud video pakub lihtsat tutvustust kihlvedude koefitsientidele ja nende eeldatavatele tõenäosustele.

NBA spordiennustuse nipid

Selles peatükis räägime, kuidas ennustada NBA-d ja NBA-de mitmekülgset valikut, mis on kättesaadavad praktiliselt igal tööstusharu kihlvedjal. Tõenäoliselt eeldate, et NBA-l on palju erinevaid panuseid. Traditsioonilisematest NBA kihlvedude tüüpidest eksootilisematele kihlveokunstnikele pakutakse kõikjal NBA hooaja jooksul kasutatavate turgude sügavat menüüd. Siin vaatame kõige populaarsemaid NBA koefitsiente.

NBA seletuskiri
Alustame kõige populaarsemast ja traditsioonilisemast kihlvedudest NBA mängudel. Seda nimetatakse kõige sagedamini punktide levikuks, kuid see läheb teiste nimede, näiteks kihlvedude rea või puudega.

Mis on NBA punkt?

NBA punkti levik on hinnanguline lõplik marginaal, mida kihlvedude korraldaja tulevase NBA mängu jaoks loetleb. Kihlvedude korraldajad peavad seda „marginaali” 50/50 panusena, sest nad usuvad, et 50% tõenäosus on, et mängu tegelik lõplik marginaal lõpeb ühel pool nende marginaali, nagu teine. Kui te ennustate NBA-punkti levikut, siis ennustate, milline selle marginaali pool mäng on.

Kuidas kihla vedada NBA korvpalli punkti

Vaatame näite. Oletame, et Indiana Pacers mängivad Brooklyn Nets’it. Selle mängu leviku punkt on loetletud kihlvedude korraldaja Ladbrokes’is:

Mida see tähendab?

Kõigepealt on Pacers lemmikud, kuna neil on miinus-puudus, samas kui võrgud on pluss-puude all.

Selles mängus on kihlvedude korraldajad kindlaks teinud, et lõplik marginaal on 8,4 punkti võrra Indiana mõlemal poolel. Bettorina võite panustada, et lõplik varu on selle rea mõlemal poolel.

Nii et kui te arvate, et Indiana võidab rohkem kui 8,5 punkti (1.e 9 punkti või rohkem), panete panuse Indiana -8,5 punkti.

Vastupidi, kui arvate, et Brooklyn võidab mängu või vähemalt kaotab vähem kui 8,5 punkti (8 punkti või vähem), panete panuse Brooklynile +8,5 punkti.

Kui teie NBA levitamine on võitja, määratakse kindlaks
Niisiis, kuidas sa tead, kas teie NBA punkti levitamise panus oli võitja? See on lihtne arvutada. Oletame, et mängu lõplik tulemus on Indiana 101, Brooklyn 90.

Kui teil oleks olnud lemmik, antud juhul Indiana -8.5, lahutate oma lõppskoorist 8,5 punkti. Selles näites tekitaks Indiana 92,5, Brooklyn 90 korrigeeritud lõplik skoor. Kui nende puudus lahutatakse nende lõplikust tulemusest, võidab Indiana siiski mängu. Sellisel juhul oleks teie panus Indiana -8,5-le võitnud panus.

Siiski, kui teil oli panus alamõõdule, antud juhul Brooklyn +8,5, lisate oma lõppskoorile 8,5 punkti, andes meile korrigeeritud lõpliku tulemuse Indiana 101, Brooklyn 98.5. Selles näites ka Brooklyn kaotab mängu isegi oma puudega. Sellisel juhul oleks teie panus Brooklyn +8,5-le kaotaja panus.

Kui NBA meeskond võidab punktipõhise panuse, nimetatakse seda sageli kui meeskonda, mis katab leviku.

Võtke alati parimaid NBA koefitsiente
Koefitsiendid NBA punktivahemike puhul varieeruvad kihlvedude tegijalt kihlvedude tegijale. Enamik kihlvedude tegijaid pakuvad siiski NBA punktide hajutamise koefitsiente vahemikus 1,90 kuni 1,95. Kui soovid ennustada NBA-punktide levikut tihti, soovitame teil kihla vedada kihlvedude korraldajaga, kes pakub sellel turul vähemalt 1,92 koefitsienti.

Mis on hea streigi määr NBA leviku kihlvedude puhul? Kui sa panustasid NBA-punktile, mis levib juhuslikult NBA-hooaja jooksul, on tõenäoliselt löögisagedus umbes 50% ja mitme aasta jooksul peaks NBA-punktide jaotumine juhuslikult kihutama. bang on 50%.

Alljärgnevas tabelis on näidatud streigi määr, mis on vajalik, et alustada NBA punktivahemike kasumivõistluste tegemist.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga