Pesapallile panustamine

pesapallile panustamine

Kuidas ennustada pesapalli peale

Pesapall on suurepärane spordiala, et panustada nii palju väärtusvõimalusi igal hooajal. Esiteks on nii palju mänge mängitud iga klubi Major League pesapall mängib 162 mängu hooajal. Ja see ei kajasta isegi rünnakuid.

Ennustused pesapalli reeglite kohta

Ennustamisvõimalus pesapalli kohta on olnud USA ja Kanada virtuaalset läbipääsu riitu rohkem kui sajandit. Selle populaarsus on muutumas globaalseks nähtuseks. Maailmas on ükskõik milline meeskonnaturniir kõige pikemaid liigasid. Nad on aasta jooksul tuhandeid mänge. Ükski sport ei paku rohkem kihlvedude võimalusi kui pesapall.

Võib arvata, et pesapalli ajalugu sai alguse 17. sajandi alguses inglise mängust Rounders. Või olete üks kasvavast arvust, kes usuvad, et selle päritolu on võimalik leida tagasi Prantsusmaale ja 1300. aastatele. See oli kindlasti britid, kes tutvustasid 18. sajandi keskel Ameerika Ühendriikidele pesapalli. Siin on sätestatud pesapalli reeglid, määrused ja struktuur, mida me täna näeme.

Pesapalli populaarsus levis nagu tulekahju. See laieneb Kuubale ja Kesk-Ameerikale ning isegi Jaapanile ja Hiinale. Enamiku 20. sajandi baseball oli USA kõige populaarsem spordiala. NFL on viimastel aastakümnetel selle populaarsuse vastu võitnud.

Jalgpall, korvpall, NFL ja pesapall on maailma neljas suurim spordiala. MLB meeskonnad nagu New Yorgi Yankees, Boston Red Sox ja San Francisco Giants on sama jõukad ja võimsad kui sellised NFL-i juggernauts nagu Dallas Cowboys või jalgpallivõimud nagu Real Madrid.

Baseball on ka loonud mõned kuulsamad ja ikooniks olevad nimed spordiajaloos. Enamik spordiüritusi tunnevad Babe Rutdi, Joe DiMaggio, Yogi Berra ja Mickey Mantle’i nimesid. Viimastel aastatel on tähed nagu Barry Bonds ja Alex Rodriguez. Tehes nii palju oma mitme miljoni dollari suuruse lepingute suurusest, kui ka nende kohapealsed tegevused.

Pesapalli mäng

Pesapalli mängivad kaks meeskonda üheksa mängijaga. Need võistkonnad mängivad vaheldumisi ja kaitset. Rikkumine tähendab löömist ja seejärel jooksmist baas-baasini, et skoori või punkte saada. Kaitse koosneb pigi. See heidab palli kiiruse ja täpsusega püüdja ​​poole. Püüdja ​​on kummardunud otse taigna taga. Ka kaitseministeerium. Baseball-mängus mängitakse kokku üheksa võistkonda. Külalismeeskond on alati kõigepealt bat.

Kannu ülesanne on visata pall sellisel kiirusel ja pöörlemisel, et taigna ei ühendaks palliga. See põhjustab streigi. Kui taignal kolm korda vahele jääb, siis nad on väljas. Nende innings on lõppenud. Sellest tuleneb fraas „kolm lööki ja te olete väljas!”.

Kui taigen puutub kokku palliga, siis on see põllumeeste töö, et ta lendu lüüa. Või kui soovite, et kõik mängijad, kes jooksevad baasist baasini, üritavad koju varastada.

Mängu võitja on meeskond, kelle tulemustabel on kõige rohkem. Pesapalli hinded võivad spordi veebisaidil näha keeruliseks. Tulemuseks on see, mis on “R” all jooksvate liikide jaoks loetletud. Kodumeeskond on alati nimekirjas.

Baseballimängu kõige põnevam on kodus jooksmine. See on siis, kui taigna ühendab sellise jõuga, et pall jõuab pallipargi piirini. Seejärel saab taigna nelja aluse täisringi käivitada ja koju jõuda.

Pesapalli Liigad, millele panustada

Paljud spordifännid seostavad pesapalli ainult Põhja-Ameerika ja MLB-ga. Pesapalli sport mängitakse ja järgitakse paljudes maailma osades. Saksamaal, Itaalias ja Iirimaal on isegi väikesed liigad.

Baseball on väga populaarne kogu Kesk-Ameerikas ja Lõuna-Ameerikas.

Siin on mõned maailma tipptasemel professionaalsed pesapalliliigad.

Major League’i pesapalli (MLB)
Major League’i pesapalli või MLB on maailma suurim ja rikkam baseballliiga pika vahemaa tagant. 30 meeskonda nii USAst kui Kanadast jagatakse kaheks liigaks. Need on Rahvusliiga ja Ameerika Liiga. Seejärel jagatakse need piirkondlikeks rajoonideks: idas, kesk- ja läänes. Need võistkonnad mängivad tavalisel hooajal kokku 2430 mängu. Täielik MLB hooaja ulatub aprilli esimesest nädalast kuni novembri avanädalani. See annab panustajatele ligipääsu ületamatule arvule võistlustele ja meistrivõistlustele.

Meistrivõistlused
Igas jaos võib olla ainult viis meeskonda. Siiski mängivad need meeskonnad kokku 162 korralist hooajalist mängu, et igaüks saaks kindlaks määrata divisjoni meistrivõistlused. Iga võistkond mängib teisi võistkondi kokku 19 korda. Samuti on üks koduseeria (seitse mängu seitsmest mängust) ja üks võistlussari teiste kümne võistkonna vastu nende liigas. Nad mängivad ka mitmeid seeriaid mänge vastase liiga rivaalide arvu vastu. Need meeskonnad pöörlevad igal hooajal.

Pennanti võitjad
MLB postitushooaja või rünnakute ajal on parimad võistkonnad igast Liigast (kolm divisjoni meistrit ja kolm tugevaimast võistkonda) üksteise vastu võistlusel. Sellega otsustatakse Rahvusliiga ja Ameerika Liiga meistrid. Seda tuntakse traditsiooniliselt rahvusliku ja Ameerika liidumaa vimplite võitjatena.

World Series
World Series on pesapalli parim seitsmest Super Bowlist. Mõlemad Pennant’i võitjad lähevad peamise poole baseballile kuulsaimale trofiilile.

Nipponi professionaalne pesapalli (NPB)
Kuni J.League’i (Jaapani professionaalse jalgpalliliiga) saabumiseni 1993. aastal oli ainsaks professionaalseks spordiliigaks Jaapanis Nippon Professional Baseball (NPB) liigas. Jalgpall on Jaapanis järgnevatel aastakümnetel tohutult populaarne. NPB-l on endiselt kindel, et tegemist on suurima spordiga. Sellel on ka kõrgeimad TV reitingud. Jaapani pesapall on teisel kohal ainult MLB-st, mis on saadud kaubandusliku tulu poolest. See on ka teine ​​staadiumi ja raha kvaliteet, mida saab teenida nii välja kui ka väljapoole. Pole üllatav, et see on osutunud väga populaarseks USA ja Kesk-Ameerika mängijate seas.

NPB suurimate meeskondade hulgas on Tokyo Yomiuri Giants. Neid peetakse Jaapani New Yorgi Yankees. Stiilsed konkurendid Hanshani tiigrid Osaka peal on samuti seal. Hiroshima Toyo Carp ka. Neid omavad suursaadik Matsuda perekond, mis on kuulus Mazda auto marki poolest.

Paljud Jaapani mängijad on MLB-s ja vastupidi. NPB on eelistatud sihtkoht paljudele rahulolematutele MLB mängijatele. Viimastel aastaaegadel on NPB-s mänginud tähed nagu Wladimir Balentien, Alex Cabrera, Tuffy Rhodes, Goose Gossage, Wily Mo Pena ja Matt Murton.

Kuidas panustada?

Sarnaselt jalgpallile, tennisele, rugbyle, kriketile, NFLile või tõepoolest enamikule spordile, mis järgivad liigas või võistlusvormingus, mis jääb igal aastal samaks, on pesapallil võimalus pikaajalisi ennustusi (kihlveod konkreetsete võistluste võitjate kohta) ) ja lühiajalised kihlvedud (kihlveod individuaalsete mängude, skooride, jooksude jne kohta).

Siin on mõned populaarsemad pesapalli kihlvedude turud:

Pesapalli võistlused
Kalendriaastal on otsustavalt palju pesapalli võistlusi, millest mõned on isegi järgmisel aastal – näiteks Austraalia pesapalliliiga.

Ainuüksi MLB-s on üheksa võistlust või individuaalset võistlust;

Kuus jagunemist
MLB-s, Ameerika Liigas ja Rahvusliigas on kaks liitu, millest igaüks jaguneb kolmeks eraldiseisvaks osaks – idas, kesk- ja läänes. Nende jagatud tiitlite võitjad otsustatakse tavahooaja lõpus oktoobri lõpus.

Kõigist kihlveostest jagunevad tiitlid teoreetiliselt kõige lihtsamad ja annavad bettorile suurema ülevaate sellest, mis toimub hooajal.

Kaks vimpelit
Postihooaja või playoffi voor näeb igas liigas parimaid võistkondi lahingutes välja Ameerika ja Rahvusliku Liiga meistrivõistlustel, mida tuntakse ka Pennantidena. Neile meist, kes armastavad pesapalli mängida võrgus, on see MLB hooaja kõige põnevam periood.

World Series
Kaks Pennanti võitjat vaidlustavad World Series’i – seitsmest parimast seeriast mängitakse tavaliselt novembri esimesel nädalal.

Jaapani NPB (Nippon Professional Baseball) liigas järgib samasugust põhistruktuuri kui MLB, tavalise liiga hooajaga, millele järgneb playoff ja seejärel showpiece finaal, antud juhul Jaapani seeria.

Sama konkurentsistruktuur kehtib ka suuremate liigade kohta Minor League Baseballis (MiLB) nagu Mehhiko MLB (Liga Mexicana de Beisbol).

Run Totals Over / Under
Tagasi selle väljamõeldud Giants vs Cardinals matchup juurde. Usume, et see lõpeb 4-3-ga Cardinals’iga – kokku on kokku seitse jooksu. Kui arvame, et on võimalik, et on rohkem jooksusid või LESS jookseb, võime ennustada seda eeldust üle / alla jooksvate koguste turul.

Kui arvame, et mängus on rohkem kui seitse sõitu, panustame üle 7,5 ja kui me arvame, et me paneme alla seitsme, panustame alla 7,5.

Pesapalli koefitsendid

n igal vormil, mis panustab kihlvedusid, ja see reegel kehtib ka pesapalli kihlvedude kohta. Koefitsiendid määravad, kui palju te võitjaga võidate, pakkudes muidugi, et olete õigesti ennustanud tulemusi!

Enamikul spordikihlvedudega seotud veebisaitidel – olgu need siis veebipõhised kihlvedude tegijad või kihlvedude nõustamiskohad – kuvatakse võistlustega seotud koefitsiendid kolmel viisil; fraktsioonides, mida kasutatakse laialdaselt Ühendkuningriigis ja Iirimaal, ebamäärased, mis on populaarsed kogu Euroopas ja lõunapoolkeral ning amoneyline kujul, mida kasutatakse peamiselt Põhja-Ameerika spordikihlvedudes.

Kuna inimesed on ekslikud, ei saa spordikihlvedud kunagi olla täpne teadus – olenemata sellest, kas te olete teadlikud teie või teie eelistatud autorist. See tähendab, et kihlvedude koefitsiendid peegeldavad tõenäosust, ja tõenäosuse seadused ütlevad meile, et kui midagi on tõenäolisem – või vähem tõenäoline – ei kihla seda!

Mida tähendab pesapalli kihlvedude koefitsient?
Vaatame kõigepealt kümnendkoefitsiente. Kui Toronto Blue Jays’l on koefitsiendid 2,25 (Ameerika koefitsiendid +125), et võita Texas Rangers tavalise hooaja mängu ajal, siis mida see tegelikult tähendab? Ennustused kihlvedude puhul peegeldavad tõenäosust või „eeldatavat” tõenäosust.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga