Rallile panustamine

rallile panustamine

Kuidas ralli peale panuseid teha?

Ralli kihlveo puhul osalevad auto võistlustel panustajad. Maailma ralli meistrivõistlused loodi 1973. aastal. Täna koosneb see 16 üritusest. See erineb enamikust auto võidusõidust, sest see toimub avalikel maanteedel, metsades, asfaltil, kruusal ja igasuguste ilmastikutingimuste all. See on vaieldamatult väga põnev, aga ka ohtlik sport. Võidusõiduüritused kestavad umbes kolm päeva, kuigi enamik sellest ajast ei ole võistlustel kulutatud. Enamik sellest kulub rasside vahel.

Tavaliselt on aastas 16 üritust. Kuid need jagunevad aastaaegade vahele ainult kaheksa nädalaga. WRC hooaja algab jaanuaris ja lõpeb novembris. Ralli võidusõit on rahvusvaheline spordiala, kus igaüks oma 16 üritust toimub teises riigis. Hooaja lõpus kroonitakse nii maailmameistrivõistluste juhi kui ka tootja.

Kindlasti loe ka meie spordiennustus juhendit hokile ning vajadusel ka korvpallile.

Võistlused on rühmitatud kolme kategooriasse: asfalt, aeglane kruus ja kiire kruus. Kõigis nendes võistlustes on vaja edukalt konkureerida teatud liiki auto ja juhiga. Selle tulemusena võib juht olla suur kiire draiver, kuid ainult keskpärane aeglane rattur. Bettors peab seda panustamisel silmas pidama. See ei pruugi olla mõistlik vedurijuhile lihtsalt sellepärast, et nad on populaarsed. Bettors peab kaaluma, milline rass on konkreetse juhi eriala ja kasutage seda teavet oma panuse tegemiseks.

Kiired kruusarassid on ülekaalus. Neist võistlustest on rohkem kui ükski teine. Nad kipuvad toimuma Mehhikos, Jaapanis, Sardiinias, Austraalias ja Uus-Meremaal. Traditsiooniliselt peetakse Kreekas ja Küprosel aeglasel kruusarassil. Asfaldirassid toimuvad avalikel tänavatel ja maakondades nagu Korsika, Saksamaa ja Hispaania. Varem ei pakkunud enamik spordiraamatuid ralli kihlvedusid, kuigi inimesed tegid kahtlemata eraviisilisi panuseid. Tänapäeval on mõned spordisõidud alustanud spordi panuste pakkumist.

Ralli kihlvedude tüübid ja koefitsiendid

On kaks peamist ralli panuste tüüpi. Nende hulka kuuluvad otsesed võitjad ja mõlemad. Bettors saab panustada pealkirjadesse ja üksikutesse võistlustesse. Sõltuvalt spordiraamatust võivad kihlveod teha kihlvedusid, kuid see on suhteliselt haruldane.

Üks soovitatav võimalus on kihlvedu juhtivale võistlejale konkreetses võidusõidu kategoorias (kiire kruus, aeglane kruus või asfalt) umbes 6 kuni 1 ja seejärel teha iga tee teistesse top võidusõitjatesse, et teha poodium 15-ks See on viis kindlustada väike kindlustus. Kui võidu panus ei tööta, siis katab poodiumivõlg need kaotused.

Otsene võitja panus: see on kihlvedu, et üks võidusõitja võidab kogu ürituse. Bettors võib võtta lemmik lootuses võita kihlvedu pakub madalamaid koefitsiente või nad saavad minna koos underdog ja võita suurem väljamakse, kui on häiritud. Kui nad soovivad esimest, on hea mõte panustada isikule, kelle võidusõidu eriala on see konkreetne rass.

Iga tee panus: selline kihlvedu on eraldi kaheosaline panus. See koosneb võidu panusest ja panusest. Esimene on kihlvedu, et konkreetne võidusõitja võidab ja teine ​​on see, et nad panevad. Nad võivad peagi poodiumil lõpetada.

Ralli peamised sündmused

Maailma ralli meistrivõistlused võidetakse juhi jõudluse alusel hooaja jooksul, nagu Nascar, WRC ja Vormel 1.

• Rootsi ralli
• Corona Rally Mexico
• Jordaania ralli
• Türgi rall
• Uus-Meremaa ralli
• Vodafone Rally de Portugal
• Bulgaaria ralli
• Neste Oil Rally Finland
• ADAC Rally Deutschland
• Jaapani ralli
• Rallye de France
• RACC Rally de Espana
• Suurbritannia ralli

Ralli spordiennustus strateegia ja nõuanded

Edukad ralli kihlvedud nõuavad sporti. Spordi volatiilsuse mõistmine on oluline. Traditsiooniline auto võidusõit on iseenesest ohtlik, riskantne ja ettearvamatu. Ralli võidusõit on veelgi enam. Võistlejad konkureerivad tingimustes, mida traditsioonilised auto võidusõitjad ei oleks, sealhulgas lume-, jää-, kruusa- ja metsarajad. Nagu eespool mainitud, on kolm kategooriat või võidusõit (kiire kruus, aeglane kruus ja asfalt). Võistlejad, kes on eriti kvalifitseeritud ühe tüüpi rassis, ei pruugi olla teises. Seetõttu on väga oluline, et spordiennustajatel oleks kindel arusaam sellest, millised võistlejad on teatud võidusõidu vormis parimad.

Ralli kihlveod on üsna hiljutine nähtus. Ehkki võistlused toimusid juba 1973. aastal, on spordiraamatud hakanud ainult panuseid pakkuma ja ainult mõned neist. See on põnev spordiala ja Xtreme spordiala on traditsiooniline auto võidusõit. Betters, kes soovivad WRC-s sularaha sisse osta, peavad veetma aega spordi ja selle osalejate õppimiseks, et nad saaksid teha head ennustused. Kuigi paljud spordiraamatud annavad osalejatele koefitsiente, on alati parim, kui inimene ise oma uuringuid teeb. Internet on hea koht ralli kihlvedude uurimiseks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga