Suusatamisele panustamine

suusatamisele panustamine

Talvised spordiennustused

Alpi tegevusest kuni suusahüppamiseni on talvine spordikihlveod muutumas üha populaarsemaks ja seal on olemas mitu panustamist. Loe, et õppida Pinnacle’i talispordiga panustama.
Talisport – pakutud sport
Kuigi talisport ei ole nii populaarne kui jäähoki, võivad nad pakkuda põnevust ja kasumit, panustades üritustele, ekskursioonidele ja isegi üksikutele sportlastele mitmetes talispordivormingutes.

Loe meie spordiennustus juhendit kõikide valdkondade kohta ka.

Pinnacle’i bettorid leiavad, et neil ei ole mitte ainult valikut, et valida, kuid igal spordialal on ka palju kihlvedude variatsioone, mis lubavad bettoreid paigutada mitu talvespordiüritust.

Lisaks mäesuusatamisele ja suusahüppele pakuvad Pinnacle muu hulgas ka biatloni, murdmaasuusatamise ja slalomi sündmuste koefitsiente.

Kuidas panustada Pinnacle’i talispordiga
Pinnacle’iga on talvel sportimiseks palju võimalusi. Nii paljude spordialadega valida ja nii lühike kihlveo hooajal on õige tegu talispordiga.

Pinnacle’i bettoritel on võimalus oma panuseid mitmesuguste kihlvedude vormingutega segada, näiteks:

Tulevased talispordialased panused: Pinnacle pakub tulevikuvõimalusi mäesuusatamisel, biatlonil ja maastikul. Enne võistluse algust võtke üksikisikule / meeskonnale otsene punt ja vaata oma kasumit.

Talvise spordikihlvedude loosungid: On olemas mitmeid Pinnacle talvise spordi rekvisiite, mida on võimalik ennustada. Võimalik on kihlvedude tegemiseks kasutada spetsiaalseid head-to-vastaseid turgusid, nii et kasutage nüüd ära.

Pinnacle’i talispordi kihlvedude võistluse juhend
Pinnacle pakub talvel spordikihlvedusid kõige populaarsematele rahvusvahelistele ja võistlustele, sealhulgas:

Taliolümpiamängude suusatamine

Maailma suusatamise meistrivõistlused
World Cup Alpine Betting
Maailma karikavõistluste kihlveod
World Cup Biatlon
World Cup Ski Jumping
Pinnacle pakub ka teisi talispordisündmusi nagu Four Hill Tour, Tour de Ski ja paljud teised.

Laskesuusatamisele panustamine

Biatlon – talisport spordikihlvedude puhul räägitakse harva, kui kombineeritakse suusaradu koos vintpüssi laskmisega. Vaatamata sellele otsustasime kirjutada artikli, mis annab teile ülevaate sellest distsipliinist ja võib-olla aitab teil kihlvedude korraldajaga võita.

Sissejuhatus

Biatlon on talvise spordi distsipliin, mis ühendab murdmaasuusatamise dünaamika ja püssivõtte täpsuse. Kombinatsioon, mis nõuab nii füüsilist kui ka vaimset tugevust konkurentidelt. Sellepärast on seda tüüpi spordile raske kirjutada, kuid ärge muretsege, me oleme siin, et tutvustada teile eduka biatloni kihlveo saladusi.

Mida kaaluda biatloni kihlvedude puhul

Võistluse ajal võib olukord muutuda mitu korda. Kõik sõltub mitmest tegurist:

Pildistamise täpsus;
Sportlase kiirus;
Rööbastee pind;
Rööbastee profiil;
Ilmastikutingimused (tuule jõud, lumetorm, pimestav päike jne).
Mitmed juhtivad kihlvedude korraldajad nagu Unibet pakuvad huvitavaid positsioone nende ridades. Alates tavapärastest panustest, nagu otsene võitja, vähem populaarsetele turgudele, näiteks teatud piirkonna lõpetamine viimistlusprotokollis. Nad annavad ka H2H kihlvedusid, mille puhul võistlejad võivad valida, kumb kahest võistlusest on kõrgemal positsioonil. Me liigume läbi kõikvõimalikud panused ja anname teile nii palju teadmisi, nagu oleme kogunud, ja veenduge, et sa saad lisaväärtust kihlvedude vastu. Vaata kindlasti ka laskesuusatamise kodulehte.

Ennustused võitjale ja auhinna võitjatele

Seda tüüpi panuste puhul on kõige olulisem võtta arvesse mitmeid tegureid. Maailmaüritusel on alati kolm sportlast, kes on parimates spordivormides ja on juba eelnevates võistlusetappides. Sellepärast tundub, et järgmise auhinna võitja määratlemine ei ole raske asi, kuid veamäär on endiselt olemas. Kõigepealt võib inimene olla maailma esikolmikus, samas kui ta ei pääse põrandale üks kord. Peamine on stabiilse jõudluse ja “kuue” püsiva kunsti saavutamine finišis. Nii et sa pead analüüsima mängija varasemaid alustamisi. Tahad hoopis kossule panuseid teha? Aga anna minna!

Teiseks peate alati analüüsima sportlase vormi olekut. Paljud võistlejad üritavad turniiri varases staadiumis punkte saada, vaid lihtsalt enne finišijoonele. Kolmandaks peate alati uudiste põhjal õppima sportlase terviseseisundist. See spordi spetsiifilisus muudab biathlatsid treeningute ajal külma hajumiseks ja palju väiksemaks (haigus mõjutab spordi tulemusi kuni 10 päeva jooksul pärast taastumist). Ärge unustage, et vaatate teekonna kohta ilmaprognoosi ja vältida tugevate tuulte ootamise korral halbade snaiperite panustamist.

Biatloni kihlveod

Selles spordis on kõige populaarsemad kihlveod “kes on kõrgemad?” Või nn “H2H panused”. Neile, kes on kogenud biatloni kihlveod, on nad kõige huvitavamad. Pikaajaline punters järgib alati jooksvaid meistrivõistlusi ja teab iga sportlase kuju.
Need, kes on sellistest seisukohtadest huvitatud, peaksid kõigepealt analüüsima järgmist teavet:

Ekskursioonid, kus turniir toimub;
Mõlema sportlase füüsiline kuju võistluse hetkel (analüüsige iga viimase 2-3 algust);
Oma valdkonna teguril on oluline roll. Parem on mitte panustada sportlase vastu, kes on korraldava riigi kodanikud.
Kui start ei ole kombineeritud, peaksite hindama raja pinda. Kui see on soe, siis hakkab hõõguma ja rada muutub iga minutiga raskemaks ja suusarada halveneb. Kui on külm või lume, muutub rada kiiremaks ja kiiremaks.
Lööb protsenti pildistamisel. Kui ilm kipub olema tuuline – täpne shooter on tema võimalused kasvanud automaatselt. Ümberlaadimine võtab aega umbes 15 sekundit, 150 meetri pikkune karistusring – umbes 25 sekundit kaotatud ajast või individuaalse rassi korral karistusminutist (+ täiendav väsimus).

Lõpuks – biatlon on väga dünaamiline konkreetne spordiala. Kui me ei pea meistrivõistlust algusest peale järgima, siis on parem mitte ennustada. Vastupidiselt meeskonnamängule, kus vorm kestab 1 kuni 3 aastat, on üksikute biastlaste jaoks raske 2-3 nädala jooksul püsida tipptasemel. See on äärmiselt oluline, kui kihlvedusid lemmikutele, kes on järjest vähe võistlusi võitnud. Ehkki enamikus raamatupoegade pakkumistes on nišš sport, peaks kogenud karjäär leidma selle väärtuse ja – kasutades meie juhendit – võtma oma osa.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga