Võrkpallile panustamine

võrkpallile panustamine

Kuidas panustada võrkpallile edukalt?

Mitte ainult Euroopas, vaid ülemaailmsel tasandil on võrkpall üks populaarsemaid spordialasid. Hiiglaslik nõudlus on näha ka kihlvedude kihlvedude kihlveodel. Spetsialist, mis erineb teistest spordialadest, on see, et saate panustada võrkpalli aastaringselt. Sellepärast näevad kihlvedude pakkujad ja punteri mänguvõimalused üsna huvitavat. Paljude aastate kogemusi kasutades püüame avada võrkpalli edukate kihlvedude saladusi.

Mida tuleks tähelepanu pöörata võrkpalli kihlvedude ajal?

Kõigepealt peaksite leidma teavet turniiri prestiiži ja tähtsuse kohta. Võrkpalli puhul on rahvusmeeskondadega seotud võistlused prestiižsemad kui liiga kohtumised, mis võivad erineda sellest, mida oleme harjunud teiste võistkondlike spordialadega (näiteks jalgpall). Võrkpalli rahvusmeeskonnad koguvad palju rohkem fänne kui klubi turniirid ning vaatamata klubide mängudele on võrkpalli mängijate peamine teenimisvõimalus, et rahvusmeeskonna jaoks esitataks suurt au. Muidugi on rahvusliigad ja Meistrite Liiga ühtlaselt tähtsad, kuid prioriteet on olümpiamängudel (iga 4 aasta järel), meistrivõistluste ja maailmameistrivõistlustel (ka iga 4 aasta tagant) ja iga-aastasel World League’il. Maitsev punter ei tohiks sellest unustada.

Teistest pallimängudest on populaarne näiteks kossule panustamine ning jalkale panustamine.,

Võimalik on panuseid teha ka näiteks vormel 1 peale.

Pöörake tähelepanu mängu auastmele. Arvestage, et erinevad meeskonnad lähenevad hooaja eri etappidele erinevalt isiklike eesmärkide või hooajaelsete ambitsioonide tõttu. Reeglina ei soovita me kihlveod esimestel etappidel, kuid see puudutab igasuguseid spordialasid. Alguses on palju ootusi, mõnikord kiirustades loodud meeskondadel on võimalused vastastikuste koolituste korraldamiseks ainult hooaja alguses, mistõttu sellistel meeskondadel ei ole teatud ajakava tootmiseks aega. Hooaja lõpus näeb tihti vaid osa võistkondadest edasise konkurentsi põhjust. Mõned on juba langenud tingimustele ja mängijad mängivad ainult eesmärgiga minna järgmisele hooajale parematele meeskondadele, mõned on juba eelnevalt mängule jõudnud, teised mängivad ilma eesmärgita. Parim on selliseid vasteid vältida, arvestage sellega, et võrkpalli mängijad ei kohtle iga mängu sama prioriteediga. Sama kehtib ka raamatupoodide kohta – need, kes on selles äris juba aastaid – nagu Coral kihlvedude tegija, kelle võrkpalli kihlvedude pakkumine on tõesti laialt levinud – teavad, millal sündmus kasumit teenib, ja nii peaks ka teie.

Teine oluline tulemust määrav tegur on kindlasti mängukoht. Kuigi see ei tohiks kedagi jalgpalli puhul üllatada (suurem / väiksem väli, pikem / lühem rohi), kui paljud räägivad võrkpallist, arvavad paljud teist, et „mis on asi?”. Sellepärast ei ole nii palju puntereid pikemas perspektiivis võitnud. Kuigi väli ise on väga sarnane, mitte öelda „täpselt sama” igas kohas, võib saali suurus varieeruda drastiliselt ja omada suurt tähtsust mängijate uute tingimustega kohanemiseks.

Lae kõrgus, valgustite kõrgus ja jaotus parkettpõrandal või isegi vaataja paigutus ja selle kaugus põllust võivad mõjutada meeskonna jõudlust. Seetõttu väärib märkimist, et meeskondadel, kes mängivad iga päev väikestes saalides, võib turniiri algusetappidel olla suurem probleem suurematel staadionitel. Eriti kui tegemist on teenindamisega. Seetõttu on kodus mängivate meeskondade jaoks puudus, kuid ei oma oma rolli ülehinnatud.

Oluline on tutvuda meeskonna kompositsioonidega, eriti kui üritate ennustada alaealise sündmuse tulemust. Hoidke oma hobuseid seni, kuni mõlema võistkonna ametlik kuulutus on ametlikult välja kuulutatud – bookies püüab teid soodsate koefitsientidega julgustada, kuid ilma korralike teadmisteta võite panustada ka silmadega kinni. Selliste kohtumiste arvukuse tõttu juhtub, et mitte iga koosoleku puhul on koolitajad kõige tugevama koosseisuga, kuid sageli lasevad peavõistlejad enne suurt mängu. Võrkpall on võistkondlik spordiala, millel on samasugused tendentsid nagu sarnased spordialad. Sageli juhtub, et peamise ründaja või libero puudumine põhjustab lõhe raske täita. Ja pidage meeles, et võrkpalli mängijad, peale jalgpallurite, mängivad sageli oma igapäevaseid koosolekuid, nii et regenereerimisaeg on väga lühike.

Ja sellepärast on veel üks tegur, mis väärib märkimist, peameeskonna väsimus. Parimaid on sageli ära kasutatud väljaspool nende tugevusi. Suurepärane näide oleks 2015. aasta maailmameistrivõistlused, kus mängijad osalevad kuni 11 koosolekul 16 päeva jooksul. Selline surve kaob isegi kõige tugevamad ja konditsioneeritud mängijad. Sellisel juhul ei saa me unustada vajadust reisida, saalide vahel liikuda, mis sellise turniiri puhul tähendab vajadust reisida sadu kilomeetreid. Selline kohtumiste arv ja nende intensiivsus võivad põhjustada sportlastele palju vigastusi. Kui me võtame oma seikluse spordikihlvedudesse tõsiselt, peaksime püüdma põhjalikult analüüsida meie meeskondade koosolekute intensiivsust ja töötajate olukorda. Sellisel juhul leiame väga erinevaid sotsiaalseid meediaid, nagu Facebook, Twitter või Instagram. See on koht, kus klubid või mängijad ise teavitavad meeskonna olukorrast. Külastage neid nii palju kui võimalik. Üldiselt võivad kõik uudised, statistika või isegi tavalised kuulujutud meid aidata, seega ei alahinda mingit teabeallikat.

Kus live panuseid teha?

Paljud teist kahtlevad kindlasti, kas on hea mõte panustada live võrkpalli mängudele. Loomulikult ei ole vastunäidustusi, tihti triumfeerib tiim, kes algse komplekti kaotab. Kui oleme hoiatanud, et üks mängijaid on veidi nõrgem või parem, aitab see kindlasti mängu tulemuse ennustamisel. Siiski tasub meenutada mõnda kuldset reeglit, mis hoiab meid raha kaotamata.

Kõigepealt ärge kunagi andke oma meeskonnale kaastunnet või ettekujutust. Iga teie ennustusele peaks eelnema põhjalik analüüs (täpselt nii kaua, kui aeg võimaldab – pärast seda, kui sa mängid live). Ärge kartke siiski kõrgeid hindu. Sageli on alikogus, hoolimata võitlusest ja kindlasti paremast mängust, ikka veel palju kõrgemad.

Võrkpalli hooaeg on pikk ja koosolekute arv on ebatõenäoline. Isegi tippgruppidel või sportlastel on keeruline säilitada kogu hooaja vältel ühtlane, stabiilne vorm või vabastada kogu mänguvõimalus teoreetiliselt nõrgema meeskonnaga. See on meile võimalus. Peame lihtsalt tabama õige hetke. Püüdke rahustada emotsioone nii palju kui võimalik. Seadke oma närvid, samuti kõik sümpaatiad / antipaatiad kõrvale. Kui tunnete ohtlikku adrenaliini sissevoolu – jätke see. Jalutama minema.

Võrkpalli föderatsiooni kodulehe, kust on mugav vaadata millal sündmused toimuvad leiad siit.

Üldine viga, mida punters ebaõnnestumise korral paneb toime, on soov võtta kohest kahju. See on sirge tee katastroofi suunas. Sarnane mängimine kõigi vahenditega. Pidagem meeles, et sellist asja nagu 100% tõenäosus ei ole. See on ilmselt lemmik, mitte kindel. Ärgem vaatame mängu vaid siis, kui see oleks viimane, nagu oleks maailm homme lõppemas.

Kokkuvõte

Võrkpall on mingi spordiala, kus on võimalik leida huvitavaid sündmusi ja huvitavaid tegureid. Siiski peaksite meeles pidama iga panuse põhjalikku analüüsi, mis muidugi ei kõrvalda, kuid mingil määral vähendab õnnetuse tõenäosust. Jätkake ülalmainitud reeglitega, pange kõrvale emotsioonid ja tunded, nautige oma saagi kasvamist.

Vaata kindlasti ka meie üldist juhendit spordiennustuse kohta.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga