Vormel 1-le panustamine

spordiennustus vormel 1 peale

Kuidas Vormel 1-le spordiennustusi teha?

Kuigi NASCAR võib olla Ameerika Ühendriikide kõige populaarsem võidusõidu võistlus, on Formula 1 võidusõit maailmas suurem. F1 populaarsus on Ameerikas pidevalt kasvanud ning selle populaarsusega kaasneb täiendav kihlvedude huvi. Kihla vedamine on populaarne tegevus ning eriti põnev on seda teha vormel 1 peale.

Põhilised liinid millele panustada

Vormel 1 Grand Prix üritused eraldatakse tavaliselt ühe kuni kolme nädala pikkuse ajavahemikuga kogu hooaja jooksul. Nendel võistlustel on kõige tavalisem kihlvedu lihtsalt panus, mille eest võistleja võidab.

Tavaliselt on selline selge lemmik nagu Lewis Hamilton, et võita võidusõiduks (näiteks $ 150, et võita $ 100), samas kui teised põlvkonnad jäävad igal pool +200-st (panustada $ 100, et võita $ 200) kuni astronoomiani koefitsiendid 5000-lt 1-le suurte underdogs’ide puhul.

Mõned spordiraamatud pakuvad võistlusel põhinevaid lisaprojekte, sealhulgas, milline auto võidab võistluse või millise riigi võidab. Bettors võib ka ennustada, kes võidab Vormel 1 autojuhi meistrivõistlused, mis otsustatakse kogu hooaja kokkuvõttes aasta lõpus.

Vormel 1 spordiennustuse strateegiad

Kuigi võistluste suured väljamaksed võivad tunduda ahvatlevana, on nad tavaliselt aja raiskamine. Vormel 1 on sport, kus lemmikud saavad peaaegu alati töö. 2017. aastal võitis Lewis Hamilton üheksa võistlust hooajal, samal ajal kui tema Mercedes meeskonnakaas Valtteri Bottas võitis kolm, andes Hamiltonile juhtide meistrivõistlused ja Mercedes konstruktorite meistrivõistlused. Aastal 2014 suutis ainult kolm sõitjat teenida kogu hooajaga võitu: Hamilton (11), Nico Rosberg (5) ja Daniel Ricciardo (3).

Üldiselt on ainult neli kuni kuus autot ja autojuhid, kellel on realistlik võimalus võita igal võistluspäeval. Üks võimalus väärtuse leidmiseks on vältida pole positsiooni ülehindamist.

Punkti teenimine annab juhile juhtpositsiooni suureks eeliseks, sest ta suudab liikuda kursusel ilma autodeta. Sellest eelisest hoolimata võitis poolasendiga juht ainult 40-50 protsenti ajast. Kuigi see on märkimisväärne, ei ole see tingimata väärt suurt kriiti.

Meeldivad jõulisemad alad? Siis panusta hoopis hokile.

Sageli on suuremat väärtust, kui panustate suurepärasele juhile, kes pole pole polnud +300 või +800 juures, selle asemel, et alati panustada tohutu lemmikesse, kes algab pole positsiooniga.

Õige teenusepakkuja valimine

Kuna Formula 1 võidusõit on Ameerika Ühendriikides nišisport, ei paku mõned spordiraamatud sellele kihlvedude valikuid lihtsalt väljaspool seda, kes võidab võistluse. Kui olete huvitatud kihlveodest Formula 1 võidusõidu kohta, tahad te kindlasti ringi otsida.

Otsige spordiala, mis mitte ainult ei anna teile rohkem kihlvedude valikuid, vaid annab teile ka teie panuste parima hinna. Võistluse võitja +25 või +300 kihlveo vaheline erinevus võib kiirendada.

Loe ka meie rallile spordiennustuse juhendit.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga